Завантажити прайс-лист
   
 
 
Введіть свій е-mail та пароль
Оплата

1. Оплата у разі доставки замовлення кур’єром по м. Луцьку

Оплата здійснюється готівкою в гривнях в момент передачі кур’єром замовлення. За товар на суму більше 200 грн. оплата за доставку безкоштовна. За товар на суму менше 200 грн. оплата за доставку складає 10 грн.

2. Оплата у разі доставки замовлення Укрпоштою по Україні

У Ваші витрати входить оплата: 1. За товар; 2. За доставку; 3. За поштовий переказ сплачених Вами коштів. Для отримання посилки необхідні паспорт, повідомлення Укрпошти, гроші.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в суму післяплати (оголошену ціність посилки) входить не тільки вартість товару, а і вартість доставки. Крім того, поштовий збір 5,00 грн. за переказ грошей (суми післяплати) сплачуються Вами окремо. (Якщо сума післяплати перевищує 104,17 грн, поштовий збір складе 4,8 % від суми післяплати). Вся ця оплата здійснюється в момент отримання Вами посилки на пошті.

Вартість доставки залежить від ваги та суми Вашого замовлення, що орієнтовно складає по Україні - 15.00 грн. за перші 0.250 кг. та 2.50 грн. за кожні наступні повні чи неповні 0.5 кг. Докладні розрахунки - дивіться калькулятор тарифів Укрпошти за адресою http://services.ukrposhta.com/CalcUtil/PostalMails.aspx. Вартість пересилання посилки визначається додаванням до фіксованого тарифу 5,60 грн. тарифу за кілограм її фактичної ваги, плату за упакування 3 грн., поштового страхового збору у розмірі 1,5 % від суми оголошеної цінності посилки (мінімум 2,50 грн.) До цього додається податок на додану вартість у розмірі 20% від вартості пересилання посилки.

Наприклад, Ви замовили товар на суму 35 грн. вагою 250 г. Вартість пересилання у межах України для ваги 250 г. згідно калькулятора Укрпошти складає 14,52 грн. Таким чином накладна плата складає 35 грн. + 14.52 грн. = 49.52 грн., або округлюємо до 50,00 грн. та оголошена цінність 50,00 грн. (Сума післяплати не повинна перевищувати оголошену цінність). Для ваги 500 г. вартість пересилання складає 15,72 грн., для ваги 1000 г. - 18,12 грн. Для посилки накладною платою 500,00 грн., цінністю 500,00 грн. вартість пересилання у межах України для ваги 500 г. складає 21,72 грн., для ваги 1000 г. - 24,12 грн., для ваги 3000 г. - 33,72 грн. і т. п.

Про отримання посилки Укрпошта зобов’язана повідомити Вас протягом одного робочого дня з моменту отримання Вашої посилки. Через 3 робочих дні, Вам під підпис вручається повторне повідомлення у разі, якщо Ви не забрали посилку. На пошті посилка зберігається 5 робочих днів безкоштовно. Далі за кожну добу зберігання – плата в розмірі 3,72 грн.

У разі, якщо Ви бажаєте дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення та не пропустити момент його надходження у Ваше поштове відділення, повідомте нас про це. Ми надамо Вам буквено-цифровий номер (штрихкодовий ідентифікатор) поштового відправлення, згідно якого Ви можете скористатись цим сервісом Укрпошти.

Заповнення строки з Вашим телефоном обов’язкове та у разі необхідності з вами зв’яжеться наш оператор. Крім того, просимо Вас зателефонувати нам у разі, якщо Ви не отримали замовлення у Вашому поштовому відділенні після 10 днів з момену Вашого замовлення.

Як що Ваше замовлення складає більше 500 грн, доставка замовлення для Вас БЕЗКОШТОВНА.

3. Інші види оплати

Ці види оплати можливі після того, як Ви зателефонуєте нам або повідомите за E-mail адресою про наміри їх здійснення. Після чого ми надсилаємо Вам реквізити для перерахунку. Це наступні види оплати:

- Через термінали I-box. Послуга за пересилання коштів безкоштовна. Термін надходження коштів на наш рахунок - до 3-х днів. Для поповнення необхідно вибрати "АльфаБанк", номер рахунку, номер картки і завантажити купюри в спеціальний отвір. Після цього необхідно отримати чек та зберігати його до нашого підтвердження отримання оплати.

Адреси найблищих до Вас терміналів I-box дивиться тут.

- З будь-якого відділення будь-якого банку на наш рахунок з оплатою Вами комісії банку за послуги. Надходження коштів - в день відправлення.

- З будь-якого його відділення "Приват-банку" миттєвим переказом PrivatMoney. Термін пересилання коштів - 10 хв. Комісія за даний вид послуги складає за переказ до 50 грн - 2 грн, далі складає від 4.5% до 1% залежно від суми переказу. Необхідна наявність Вашого паспорту в момент здійснення переказу а також після здійснення переказу Вам необхідно повідомити нам контрольний номер переказу, суму переказу, Ваше прізвище та ім'я.

Адреси найблищих до Вас відділень "Приват-банку" дивіться тут.

- Оплата через відділення "Укрпошти" послугою "Терміновий поштовий переказ". Термін пересилання коштів - 15 хв. Плата за пересилання сплачується відповідно до суми переказу: до 500 грн включно – 4%, але не менше 4.17 грн, від 500грн - 2%. Ви самостійно інформуєте нас про відправлення переказу та місце його отримання.

4. Оплата у разі доставки замовлення по Україні компанією-перевізником

У Ваші витрати входить оплата за товар та за переказ коштів згідно вищевказаного п.3 а також за доставку.

Оплата послуг компанії-перевізника за доставку здійснюється Вами в момент отримання замовлення в представництві компанії. Вартість перевезення визначається компанією-перевізником, залежить від ваги замовлення та відстані перевезення.

Наприклад, вартість доставки замовлення на суму 500 грн вагою 6 кг компанією "Гюнсел" до Київа складає 21 грн. Аналогична доставка для компанії "Ін-Тайм" складає 15.86 грн., для компанії "Автолюкс" - 17 грн.

Калькулятор тарифів на перевезення вантажів компанією "Гюнсел" дивиться тут.

Калькулятор тарифів на перевезення вантажів компанією "Ин-Тайм" дивиться тут.

Калькулятор тарифів на перевезення вантажів компанією "Автолюкс" дивиться тут.

Як що Ваше замовлення складає більше 500 грн, доставка замовлення для Вас БЕЗКОШТОВНА.

Повернення коштів.

Повернення отриманих коштів проводиться протягом 10 днів з моменту отримання від клієнта листа з проханням про повернення коштів у випадку виявлення заводського дефекту товару.


  Кошик
 
товарів: 0 на суму: 0.00
  Пропонуємо  
    Дитячі наклейки - стікери
     
  Каталог  
     
© 2009–2010 Bookmark
Розробка: веб-студія «Терен»