Завантажити прайс-лист
   
 
 
Введіть свій е-mail та пароль
Доставка

1. Кур'єром по Луцьку.

Доставка здійснюється з 9-00 до 20-00 щоденно, крім неділі за адресою, вказаною у Вашій анкеті на протязі 2-3 днів з моменту оформлення замовлення. У полі «примітки» або за контактним телефоном можете вказати час, коли Вам краще отриамати замовлення. Доставка можлива й у неділю, але тільки за домовленістю за контактним телефоном не менше, ніж за добу.

Оформлення замовлень здійснюється з 9-00 до 20-00 щоденно, в п'ятницю — до 16-00, крім суботи та неділі. Замовлення, що надійшли у вихідні дні та в п'ятницю після 16-00, оброблятимуться у понеділок.

2. Укрпоштою.

Доставка замовлення по території України займає від 4 до 7 днів.

3. Компаніями-перевізниками.

Ці види доставки можливі після того, як Ви повідомите нас за телефоном або E-mail про необхідність даного виду доставки та здійснюються тільки після попередньої оплати вартості Вашого замовлення.

Доставка замовлення по території України здійснюється компаніями "Гюнсел", "Ин-Тайм", "Автолюкс" а також доставка можлива іншими компаніями за домовленістю.

Термін доставки орієнотвно 36 годин з моменту відправлення замовлення на відстань до 500 км та не більше 72 годин на дальні відстані. Замовлення отримується Вами у представництві компанії, що знаходиться у Вашому місті. Після відправлення замовлення ми зателефонуємо до Вас та повідомимо номер декларації, за яким Ви зможете отримати замовлення. Необхідна також наявність паспорта в момент отримання замовлення.

Адреси найблищих до Вас представництв компанії "Гюнсел" дивиться тут.

Адреси найблищих до Вас представництв компанії "Ин-Тайм" дивиться тут.

Адреси найблищих до Вас представництв компанії "Автолюкс" дивиться тут.


  Кошик
 
товарів: 0 на суму: 0.00
  Пропонуємо  
    Дитячі наклейки - стікери
     
  Каталог  
     
© 2009–2010 Bookmark
Розробка: веб-студія «Терен»
Самая актуальная информация из сша в москву здесь.